SCHOĎIŠŤOVÉ PLOŠINY - PSD 225 Kg

Schodišťové plošinySchodišťové plošiny PSD jsou určeny k překonávání architektonických barier pro jednoduchá přímá nebo složitá točitá schodiště.
Snadné ovládání plošiny, malá rychlost a plynulý rozjezd plošiny řízený měničem frekvencí zaručuje velmi dobrou charakteristiku jízdy a tichý provoz.
Jejich umístění je vhodnější v interiéru budovy. Ve venkovním prostředí je nutné zařízení chránit vhodným zakrytím pohonu plošiny např. markýzou, stříškou nebo odnímatelnou plastovou fólií.

Konstrukce pohonu

ozubené kolo (pastorek), el. motor s měničem frekvencí a řídící jednotka je součástí konstrukce plošiny. Dráhou pojezdu je trubkové zábradlí. Horní trubka slouží jako vedení plošiny a zároveň jako madlo zábradlí schodiště. Spodní trubka je hnacím vedením plošiny. Vodící trubky je možné doplnit výplněmi a lze používat jako běžné zábradlí schodiště.

Ovládání plošiny

Schodišťové plošiny- velkoplošnými tlačítky na plošině
- přenosným ovladačem pro pojezd na pohyblivém kabelu
- přenosným dálkovým ovladačem
- ze stanic velkoplošnými tlačítky

Napájecí soustava: 1PEN 230V / 50 Hz Výkon motoru: 800 W, jištění 10A

Doplňky: sklopná sedačka, ovládací spínací zámek nebo zámek na euroklíč

Povrchová úprava: lak v odstínech RAL, prášková barva komaxit dle vzorníku RAL, žárové zinkování pojezdových trubek, nerezové provedení částečné nebo kompletní včetně trubek.
Záruční doba: 24 až 36 měsíců
Montáž: kotvení pomocí chemických kotev HILTI do schodnic nebo zdiva, doba montáže 1 den.

Předepsané revize jsou v intervalech 2x ročně.