Hydraulické výtahy

Hydraulické výtahyJsou technická zařízení, u kterých sílu pro zvedání dodává elektricky poháněné čerpadlo (agregát), které dopravuje hydraulickou kapalinu (olej) do přímočarého hydraulického válce, jehož pohyb v jednom směru je vyvolán působením tlaku kapaliny. Hydraulický válec je přímo nebo nepřímo spojen s kabinou výtahu.

Hydraulické výtahy nejsou jen alternativou nebo zastaralou technologií, ale mají samostatné místo ve zdvihací technice. Výborná a měkká charakteristika jízdy, tichý provoz, menší stavební požadavky na výtahovou šachty jsou přednostmi provozu hydraulických výtahů.

Hydraulické výtahy mohou být určeny pro montáž do klasické zděné šachty nebo do samonosné ocelové konstrukce. Pro svoje lehké a transparentní technické provedení, je hydraulický výtah ideálním řešením do prosklených šachet ocelových konstrukcí. Strojovna je vždy odděleným prostorem se samostatně umístěným hydraulickým agregátem.

Pohon výtahu

Elektricky poháněný agregát (čerpadlo), tlakové hadice nebo trubky, hydraulický přímočarý válec s pístem. Rozvaděč a řízení mikroprocesorové s nastavitelnými funkcemi, diagnostika poruchových stavů.

Design výtahu

Hydraulické výtahyŠiroký výběr materiálů a barev umožní náš výtah zařadit mezi stavební a technickou součást objektu v požadovaném provedení s velmi dobrou technickou úrovní.