Jídelní výtahy

Jídelní výtahyMalé nákladní "jídelní" výtahy vyrábíme a dodáváme od malé nosnosti 50 kg až do 250 kg. Pohony těchto výtahů jsou lanové (trakční) s různým umístěním strojovny. Tyto výtahy najdou své uplatnění v restauracích, jídelnách, kuchyňských provozech a větších domácnostech. Malé výtahy je možné dodat v levnějším lakovaném provedení nebo v celo-nerezovém provedení kabiny, dveří a štítků ovládacích tlačítek. Nerezové provedení dodáváme převážně do gastronomických zařízení.

Ke stažení:
Jídelní C 100 - pohon dole
Jídelní C 100 - pohon nahoře

Řízení a ovládání výtahu

Jídelní výtahyTlačítky přivolat + odeslat v provedení "antivandal", se signálem v jízdě v každé stanici. Diagnostika otevřených dveří a jízdy kabiny prosvěcováním tlačítek. Nastavitelný čas blokování další jízdy, akustický signál příjezdu kabiny, domácí telefon pro komunikaci mezi stanicemi.

Konstrukce šachty výtahu

Zděná nebo samonosná ocelová ze speciálních profilů, kompletně lakovaná, předmontovaná v 2m segmentech. Opláštění plechem nebo sádrokartonem.

Stroj

Jídelní výtahyMalá konstrukce převodového stroje TRAMEC s přítlačnou brzdou LENZE, ručním kolem pro nouzový posuv, rozvaděčem ELVY knedlox s procesorem, krytí IP54, napájení *230V nebo 400V/50Hz dle vybavení rozvaděče. *S měničem frekvencí postačí napájecí síť 230V/50Hz, měnič frekvencí instalujeme při velkém požadavku na přesnost zastavení kabiny ve stanicích. Např. vjezd vozíků.

Dveře výtahu

Dle požadavku v zadání jednodílné nebo dvoudílné ruční otočné dveře s odzkoušenými dveřními uzávěrkami KDU4 nebo KRONENBERG. Dveře jsou dále opatřeny hydraulickým dovíračem a velkým madlem. Dveře výtahu možno dodat s požární odolností EW15Dl.

Strojovna

variantně 1/ Pod kabinou na podlaze spodní stanice (šachetní dveře stanice ve výšce parapetu 90 cm) 2/ Nad kabinou pod stropem horní stanice (šachetní dveře stanice s podlahou)

Dveře strojovny

Provedeny jako jednodílné otočné dveře s bezpečnostním zámkem, taktéž v lakovaném nebo nerezovém provedení. Dveře strojovny možno také dodat s požární odolností EW15Dl.

Záruční doba: 24 až 36 měsíců, nadstandardně 60 měsíců
Doba montáže:  1 týden.
Předepsané revize: V intervalech 2x ročně. Seřízení a údržba zahrnuta v revizní prohlídce. Možnost provádění pravidelného servisu dle ČSN.