Nákladní výtahy

Nákladní výtahyNové typy nákladních výtahů vyrábíme od nosnosti 500 kg až do 5 tun s možností jízdy osob nebo bez dopravy osob.

Dvě základní technologie jsou: pohony lanové (trakční) a pohony hydraulické. Všechny tyto výtahy najdou uplatnění především v průmyslových objektech, skladech a obchodních nebo výrobních společnostech.

Při provedení nákladních výtahů s dopravou osob jsou kladeny přísnější požadavky na provedení výtahů dle ČSN. Výtah musí být vybaven kabinovými dveřmi a obousměrnou komunikací (intercom) z kabiny a dalším doplňujícím zařízením pro zvýšení bezpečnosti výtahu.

Kabina výtahu

variantně

  1. V provedení ocelový plech lakovaný v odstínech RAL dle výběru.
  2. V provedení ocelový plech stříkaný práškovou barvou komaxit dle výběru.
  3. V provedení nerezový plech pro speciální a gastronomické provozy.

Ochranné nárazové lišty z tvrdého dřeva na bočních stěnách kabiny. Osvětlení zářivkové s nouzovým osvětlením. *Klíčový ovladač pro řidiče, STOP, zvonek, signál přetíženo. *Kabinové dveře ruční nebo automatické – centrální nebo teleskopické. (*pro výtah s dopravou osob)

Rozvaděč výtahu

Nákladní výtahyMEZ servis - elektronický, mikroprocesorový nebo klasický reléový.

Řízení výtahu

- *tlačítkové vnitřní nebo pouze venkovní ovládání – přivolat + odeslat v každé stanici.

Pohon výtahu

  1. s dvourychlostním motorem, nebo s plynulým rozjezdem (měnič frekvencí).
  2. s hydraulickým agregátem, tlačící píst přímý nebo nepřímý, píst v celku nebo teleskopický. Pro vyšší nosnosti dvojice pístů a čtyřbodové ukotvení kabiny ve vodítkách. Pohonná jednotka jako u osobních výtahů může být součástí výtahové šachty - výtah bez strojovny (pro nižší nosnosti).

Záruční doba: 24 až 36 měsíců.
Doba montáže:  3 – 5 týdnů.
Předepsané revize: v intervalech 2x ročně nebo 4x ročně. Seřízení a údržba zahrnuta v revizi. Možnost provádění pravidelného servisu dle ČSN.

Cena: orientační, pro zdvih 3,3m – 2 stanice, nosnost 750 kg bez dopravy osob / od 450.000,-Kč bez DPH.