Kovové výtahové šachty / ocelové konstrukce

Ocelové konstrukceVýtahové šachty / ocelové konstrukce tvoří samostatný architektonický prvek, který dotváří interiér domu a podobu celého objektu v případě venkovního provedení. Zpracování je zaměřeno na kvalitu dílenského zpracování, montáž a výběr použitých materiálů.

Konstrukce vyrábíme převážně jako svařované a následná montáž probíhá přímo na místě stavby. Ocelové konstrukce je možné také sestavit z montážních dílců - profilů v našem domovském pracovišti. Tyto díly dopravíme na místo stavby a následně provedeme jejich montáž. Konstrukci lze také dopravit na místo stavby jako kompletní celek a manipulací jeřábem konstrukci instaluje na požadované místo.

Při požadavku na zvýšenou odolnost konstrukce proti korozi nabízíme ochranu žárového zinkování. V těchto případech je nutné, aby konstrukce byla montovaná-šroubovaná a bylo možné její jednotlivé segmenty žárově zinkovat.
Běžné nosné ocelové konstrukce jsou opatřeny základním nátěrem a vrchní ochrannou dvousložkovou syntetickou barvou vynikající kvality v odstínech RAL.
Materiály ocelových konstrukcí mohou být v provedení z profilů JAKL, I,U nebo jako výpalek z tabule ocelového plechu.

Ocelové konstrukceKonečné pohledové opláštění šachty může být provedeno z různých materiálů. Například z bezpečnostního vrstveného skla čirého, tónovaného nebo lakovaného – lacobel, ze skla tepelně-izolačního, z protipožárního nebo skla omezujícího průchod energie ze slunečního záření. Opláštění může být zhotoveno v provedení ocel. plech, cementotřískové desky cetris, sádrokarton, sádrovláknité desky fermacell, polykarbonáty, plexiskla a také tepelné izolace s minerální omítkou.

Ukažte nám Vaši poptávku a my se pokusíme pro Vás vypracovat technické řešení výtahové šachty.

Ocelové konstrukce trojúhelník