Nákladní plošiny Maxi Travel

Maxi TravelNosnost max. 500 kg

Nákladní plošiny za přijatelné ceny s ekonomickým provozem a snadnou údržbou!

Maxi Travel nákladní IPB je jedinečný dopravní prostředek, kterým lze přepravovat náklady do dalších podlaží až do hmotnosti 500 kg a přepravní výšce až 12m. Splňuje ideální řešení mezi klasickým výtahem a plošinou.
Toto zdvihací zařízení je opravdu kombinací kvality a spolehlivosti při využití minimálního prostoru.
Řada Maxi Travel zahrnuje typovou řadu se samonosnou konstrukcí (ocelovou šachtou) nebo řadu pro montáž do zděné šachty. 

KABINA nebo PLOŠINA

Zařízení může být vybaveno klasickou kabinou nebo pouze nosnou podlahou s bočním zakrytím. Vstupy mohou být vybaveny ručními otočnými dveřmi nebo jednoduchými brankami (do zdvihu max. 2m).

Ovládání

Maxi Travelplošiny není standardně vybaveno vnitřním ovládáním z kabiny. Plošina je vybavena přivolávačem + odesílačem v každé stanici. Poloha kabiny je znázorněna jednoduchou signálkou.

Dopravní rychlost

Trakční pohon s jednorychlostním strojem splní maximum požadavků pro přepravu nejrůznějších nákladů. Pro dokonalé zastavení s přesností +-5mm, může být pohon vybaven elektronickým frekvenčním řízením.

Instalace

je jednoduchá a moderní konstrukce podstatně snižuje dobu potřebnou pro instalaci. Spodní prohlubeň 250 mm a technologie pohonu umožňuje instalaci v interiéru a exteriéru budov bez nákladných stavebních úprav.

Provoz zařízení

Nízká spotřeba el. energie, nízké pořizovací náklady posunuje nákladní plošinu TRAVEL do popředí mezi nákladní výtahy střední velikosti.

Všechny modely TRAVEL mají 24/36 měsíční záruku po instalaci zařízení a jsou periodicky kontrolovány kvalifikovaným pracovníkem. Naše firma provádí pravidelný servis nainstalovaných zařízení. 

Technické parametry plošiny

Pohon: lanový
Nosnost: max. 500 kg bez dopravy osob
Umístění: zděná šachta nebo kovová konstrukce
Zdvih: max. 4 stanice / max. 12 m
Prohlubeň: min. 250 mm
Hlava šachty: min. 2550 mm
Rychlost zdvihu: 0,1 - 0,2 m / s
Napájecí soustava: 230 V / 50 Hz
Příkon:  1,5 – 2,5 kW
Řízení: venkovní – přivolat / odeslat + signál v jízdě